ארון אמבט

ארון אמבט

מה צריכות להיות המידות של ארונות בחדרי אמבטיה? היכן המיקום הכי טוב להציב בו את פתרונות האחסון? מה ההבדל בין ארון של אמבטיה לילדים או להורים?

ארון הוא בדרך כלל הרהיט הראשון שבו משתמשים על מנת לעצב חדרי אמבטיה. בניגוד לכלים סניטריים קבועים כמו אגן האמבטיה, הכיור או האסלה, את המיקום של הארון אפשר לשנות בהתאם לצרכים ולפי הדרישות של בני המשפחה. יחד עם זאת, עדיף מלכתחילה לבחור את המיקום המדויק עבור הארון וגם לדאוג שהוא יהיה מיוצר מחומרי הגלם הנכונים.

פותחים בפניך דלת לארון אמבט חדש

אנשים כמוך שמחפשים בעיקר ארונות איכותיים, מראות, ברזים, כיורים ומוצרים נוספים לאמבט מוזמנים להתרשם מהקטלוג של לוי אמבט. לנו יש ניסיון משמעותי בהתאמת רהיטים לצרכים שלך ואצלנו פועלות שתי מחלקות שונות תחת קורת גג אחת: גם מחלקה לרכישת ארונות בהזמנה אישית וגם ארונות במלאי בשיטת שלם וקח. אין לך מה לחפש במקום אחר!

מידות ומפרט של ארון אמבט

המידות המומלצות עבור ארונות ופתרונות אחסון לחדרי אמבטיה תלויות בגודל השטח במ"ר. באופן עקרוני, יש לשמור על מרווח של 15 ס"מ לפחות בין הרהיטים ולדאוג שבחדרי אמבטיה יהיה מספיק מקום על מנת לתלות מגבות ומוצרי רחצה. במקביל, רצוי לוודא מראש שהמפרט של הארון כולל חזית MDF ירוק מיוחד לחדרים רטובים וגוף ארון מעץ סנדוויץ' נוח לניקוי ולתחזוקה.

המלצות על מיקום פתרונות אחסון

פתרונות האחסון הקיימים עבור חדרים רטובים בכלל וחדרי אמבטיות בפרט מגוונים מכפי שנהוג לחשוב. ההמלצה בהקשר הזה היא להתחיל עם הארון המרכזי, להחליט האם משאירים בו מדפים פתוחים או סגורים ולהמשיך עם כוורת לתלייה על הקיר. במידה ויש מספיק מקום, ניתן גם להוסיף מדפים שלא תופסים מקום מחלל האמבטיה אך מייצרים פתרונות אחסון נגישים למבוגרים וצעירים כאחד. בכל מקרה, את פתרונות האחסון והארונות ממקמים באופן שלא יפריע לתנועה ולעיצוב של האמבטיה.

בטיחות בבחירת ארון אמבט לבתי משפחות עם ילדים

בבתי משפחות עם ילדים צריכים להציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות. אם למשל מדובר בחדרי אמבטיה שמיועדים לתינוקות ופעוטות, רצוי לבחור כיור משטח חרס חזק וצירים ומסילות בטריקה שקטה. כמו כן, עדיף לוותר על אחסון בחלק התחתון של ארון אמבט ולהעביר את כל המוצרים השבירים למדפים העליונים. לשם השוואה, בחדרי אמבטיה של ההורים יש גמישות גדולה יותר גם בנוגע לבחירת הארון וגם בכל מה שקשור לחלוקה הפנימית שלו.

אנחנו כאן בשביל הארון שלך

סביר להניח שיש לך הרבה שאלות לגבי בחירת הארון הנכון עבור החדר הכי חשוב בבית. בשלב הזה נשמח להיכנס לתמונה עם תשובות רלוונטיות, מוצרים איכותיים ומחירים משתלמים. כעת רק נותר להשאיר פרטים באתר ולקבל מידע על ארון אמבט ברמת גימור אקסקלוסיבית.

דילוג לתוכן