מראות

“מראה שעל הקיר מי הכי יפה בעיר?”

את המראות או בשמות הנוספים, מראה, ראי ואספקלריה מאין התקן בעל משטח פנים המחזיר את קרני האור הן כבר ממזמן אינן עוד אביזר המשקף את דמותנו כמו בעבר שבה השתמשו למטרות ביתיות כמו בחינת הופעתנו וצורת הלבוש, איפור, סידור השיעור וגילוח. אלא המראה נהפכה בשנים האחרונות מחפץ הנמצא בכל בית לרהיט בפני עצמו. המראה נהפכה לאובייקט עיצובי ואומנותי כאחד ולכן, מציירים מגוון רחב של צורות, גדלים, צבעים ומסגרות של מראות מעוצבות מחומרי גלם שונים עבור שימושים שונים כמו מראה כחפץ בפני עצמו, תלויה או ניצבת, שידה או ארון בגדים.

150.00380.00

סוגים שונים של מראות

ניתן לחלק לשלוש קבוצות: הראשונה, מראה שטוחה המהווה את הדגם הנפוץ ביותר ומשקפת בצורה אמינה את הנוף שמולה. השנייה מראה קעורה והשלישית מראה קמורה. אך קיימים סוגים נוספים המיועדים לשימושים שונים.

מראה מגדילה – מראה מגדילה מודעת לחשיבות של מראה איכותית ומקצועית על מנת לראות את הפרטים הקטנים ביותר. קיימות בשוק מראה מונחת, מגדילה שתלויה או עומדת, עם תאורת LED או ללא לשימוש ביתי או בזמן נסיעות. הגדלים של מראה מגדילה נעי בין פי 5, 6 לבין פי 8, 10 בעלי קימורים בצבעי ניקל, שחור וברונזה או מראה יוקרתית עם סנסור וכבל של טעינה.

מראה עומדת – מראה עומדת לרוב, משלימה את החלק החסר בבית, מראה עומדת מאפשרת תלייה אשר מכניסה הרבה אושר וחום מעניק מראה של יוקרתיות ואלגנטיות. מראה עומדת קיימת  באורכים וגדלים שונים, בצבעים וצורות שניתנות לבחירה ושילובם בצורה עיצובית המתאימה לסגנון העיצוב של הבית.

מראה אובלית – את המראה האובלית ניתן למצוא בצבע זהב עם מסגרת זהוב וגם בצבע ברונזה. כמו כן, קיימת גם מראה אובלית מרחפת המיועדת לארונות קטנים.

מראה מרחפת – מראה מרחפת, לרוב מרוחקת מן הקיר. מראה מרחפת לרוב מגיעה בקו מודרני ונקי. ניתן למצוא אותן בצורות שונות, גדלים שונים, עומדות או שוכבות.

מראות עם לוי אמבט

אצל לוי אמבט מחכה לך התחייבות למחירים הטובים בשוק, זאת במקביל, אנו לא מתפשרים על האיכות ולכן רמת הגימור שלנו מצטיינת, מדויקת ויוצאת דופן שעבורכם עיצוב זה מהווה שדרוג מושלם למראה איכותית ומפנקת המתאימה לכל השימושים שבהם תחפצו. זכרו כי בחירת המראה המתאימה ביותר היא תלויה בהעדפותיכם האישיות וטעמכם האישי.

מחפשים מראות איכותיות? חייגו בטלפון 03-9710133 ונשמח ביחד איתכם לעצב מראה מושלמת ומפנקת עבורכם ועבור הצרכים שלכם.