התשובה היא לא, לוי אמבט הינה חנות מקצועית לארונות אמבטיה בלבד, אנחנו מקדישים את כל זמננו ומאמצינו על מנת תמיד להיות בקדמת הבמה וטכנולוגיה בענף ארונות האמבטיה – אצלנו תוכלו למצוא ארונות אמבטיה מכל הסוגים ואת האביזרים הנלווים אליהם כגון ברזים כיורים ומראות מרחפות ומעוצבות.

ההתלבטות הנפוצה ביותר בבחירת ארון אמבטיה היא סוגיית המשטח, סוגיה זו מחלקת את האנשים ל 2 סוגים אלו שמחפשים ניקיון קל וחשש מהילדים ואל שמחפשים את היופי שמביא איתו משטח הבוצ'ר, אנחנו כאן כדי לתת מענה ולפתור את הסוגיה – למעשה אנחנו כן נמליץ לבחור בארון עם משטח כיור כשמדובר בארון שהמטרה שלו היא לשרת בעיקר ילדים או לדירה להשקעה אין כל ספק שמשטח כיור ישמר לאורך שנים רבות יותר ממשטח בוצ'ר כשאין מי שישמור על משטח עץ כמו שצריך, אבל באותה נשימה אנחנו נשמח גם להרגיע שאין שום סיבה או חשש להמנע ממשטח בוצ'ר משטח בוצ'ר יכול להחזיק ולשמור על הנראות שלו לאורך שנים רבות אם הוא לא חווה הזנחה, משטח הבוצ'ר עשוי מעץ אלון מלא ובכל תנאי הוא לא יתנפח יסדק או יקרה לו משהו דרמטי בעקבות מגע עם מים, מה שכן עלול לקראות למשטח הבוצ'ר במקרה של הזנחה הן שינויי צבע כגון נקודות שחורות אם הוא יעבור הזנחה הפתרון לשמירה על משטח בוצ'ר לאורך שנים הוא פשוט מאוד- רואים מים? מנגבים במקום!

אנשים רבים מתלבטים רבות לפני רכישת ארון אמבטיה באיזה ארון לבחור ולרוב באם לבחור בארון תלוי או אולי בארון עומד רגליים, אז מה בעצם הבחירה הנכונה? אני בלוי אמבט בנינו עבורכם מגוון נרחב של ארונות אמבטיה הקיימים במלאי הבנויים בצורה שתתאים לכל התנאים ולכל הרצונות והצרכים שלכם, את כל הדגמים שלנו אתם תוכלו לקבל בכל הצורות האפשרויות ובשלל צבעים של רגליים כגון לבן למקרה שתחברו במשטח כיור או רגליים בצבע עץ אלון במידה ותבחרו במשטח בוצ'ר או רגליים שחורות או לבנות אם זה משתלב לטעמכם עם הארון שתבחרו.

לוי אמבט הינם יצרני ארונות אמבטיה אשר מוכרים מהיצרן לצרכן בשיטת שלם וקח – המחירים בעקבות כך המחירים הן האטרקטיבים ביותר שניתן למצוא בשוק.