כיור מונח

בשנים האחרונות חדר האמבטיה מקבל תשומת לב מוקפד, בפרט גם הכיורים המונחים. כיורים מונחים על השיש בצורה בולטת המעוצב בצורה ייחודית שמהווה בשבילו מהווה ייתרון לעומת כיור רגיל. כך שהוספת כיור מונח חדש לחדר האמבטיה משדרג את חלל האמבטיה. חדר האמבטיה הוא המקום בו מבלים מספר פעמיים ביום, וכן שימוש בכיור עצמו על מנת לשטוף פנים, ידים או סתם להתרעננות. לכן, הקפידו על עיצוב תואם בין הכיור המונח לסגנון העיצובי של חדר האמבטיה לכל מראה שתבחרו, בין אם מראה קלאסי, מודרני, נוסטלגי ועוד..

חשיבות בחירה נכונה של כיור מונח

על מנת לבצע בחירה איכותית ונכונה הקפידו על אסתטיקה, סגנון וגודל ופרופורציה של הכיור.

אסתטיקה וחומרי גלם – בחירה של חומרי גלם וצבעים משלימים או דומים אשר ישתלבו בהרמוניה ובחלל של האמבטיה. כך לדוגמא אם תבחרו בכיור העשוי מקרמיקה ובתחתית מעץ יש להקפיד על בחירת עץ איכותית. לעומת זאת, אם תבחרו בגווני לבן ואפור זוהי הזדמנות לבחור בכיור בעל צבע חי ונושם על מנת לשדרג ולבצע טוויסט בחדר האמבטיה שלכם.

סגנון ועיצוב – בחירה של כיור מחייבת אתכם לבחור בסגנון שאתם אוהבים ותהנו להשתמש בו. חדר האמבטיה מיועד ליצור אוירה נעימה ושלווה ובהתאם לכך גם הכיור המנוח. קיימים סגנונות שונים כמו סגנון ממינימליסט ונקי או סגנון מעט צעקני או האם תעדיפו כיור עגול, מרובע, מלבני או אפילו בצורת אליפסה.

גודל ופרופורציה – חשוב ביותר לשים לב לסביבת החלל של חדר האמבטיה, בין אם היא גדולה או קטנה חשוב להקפיד שהכיור יישאר פרופורציונאלי בגודלו לעומת שאר מרחב החדר האמבטיה. משמע, שלא יהיה בולט מידי או ייבלע עם שאר הרהיטים בחדר האמבטיה או שלא יהיה קטם מידי או גדול מידי.

כיור מונח עם לוי אמבט

מחפשים כיורים מעוצבים לאמבטיה? מחפשים כיורים מונחים שיוסיפו לאווירת חדר האמבטיה? אצלנו בלוי אמבט תוכלו למצוא מגוון רחב של כיורים בכל הגדלים, הצורות והסוגים המעוצבים בסגנונות ודגמים שונים שיוסיפו שיק. הכיורים של לוי אמבט עשויים מחומרי גלם חזקים, יציבים והכי חשוב עמידים ואסתטיים כאחד. כיורים אילו ישדרגו ללא ספק, באופן משמעותי את חלל האמבטיה שלכם וייגרמו לו להיראות מחודש ומעוצב. זכרו כי בחירת כיור מונח המתאים ביותר תלוי בהעדפותיכם האישיות וטעמכם האישי.

מחפשים כיורים מונחים איכותיים? חייגו בטלפון 03-9710133 ונשמח ביחד איתכם לעצב כיור  מושלם ומפנק עבורכם ועבור הצרכים שלכם.

 

דילוג לתוכן