ארונות אמבטיה

מה התפקיד של פתרונות אחסון באמבטיה? מאיזה חומרי גלם מייצרים ארונות לחדרים רטובים? מה כולל המפרט הטכני של ארונות?

חדר האמבטיה נחשב על ידי מעצבים, אדריכלים ואנשי מקצוע לחלל הפנים החשוב ביותר בבית הפרטי. מלבד השימוש בחדר לצרכי מקלחת ושמירה על היגיינה, זה המקום היחיד שאליו נכנסים על מנת להשיג פרטיות ואינטימיות. מעבר לכך, חדר האמבטיה משותף לכל בני המשפחה ומשתמשים בו לעיתים קרובות על בסיס יום יומי. כל אלו מחייבים בין היתר עיצוב נכון של חדר האמבטיה ושילוב של פתרונות אחסון פונקציונאליים.

יש לנו ארונות בשביל האמבטיה שלך

בלוי אמבט מתמחים בארונות אמבטיה מעוצבים ומזמינים אותך להתרשם מקטלוג הדגמים והמוצרים. אצלנו מחכים לך תחת קורת גג אחת ארונות איכותיים, כיורים, מראות וברזים ואנשי מקצוע שיחסכו לך זמן וכסף. כמו כן, אנו גאים להעמיד לרשותך שתי מחלקות: ארונות בהזמנה אישית וארונות במלאי בשיטת "שלם וקח".

החשיבות של פתרונות אחסון באמבטיה

ארונות אמבטיה משמשים כפתרון אחסון ויש להם תפקיד פונקציונאלי. בין היתר, הארונות משמשים לאחסון של מוצרי רחצה, מגבות וכלים סניטריים ועליהם גם להגן על מוצרי היגיינה רגישים. בעזרת ארונות שממוקמים בפינות האמבטיה ניתן לחסוך במקום, בעוד ארונות בחזית ישתלבו עם מראות ליצירת אווירה נעימה וחמה. כמו כן, פתרונות האחסון קובעים את האופי של האמבטיה ואת העיצוב והנראות. כאן בא לידי ביטוי התפקיד האסתטי של הארונות והיכולת שלהם לשדרג חדרי אמבטיה קיימים.

חומרי גלם לייצור ארונות אמבטיה

ארונות בחדרים רטובים כמו אמבטיה ושירותים נדרשים מטבע הדברים להיות מיוצרים מחומרי גלם מיוחדים. חומרים אלו חייבים להיות עמידים בפני בלאי, שחיקה ורטיבות ולהצליח לשמור על חוזק ועל עמידות גם על רקע חשיפה ממושכת ללחות ולמים. למעשה, השימוש בחומרי הגלם האיכותיים הוא זה שמאפשר לשלב ארונות בתוך חדרים רטובים ובכלל ובתוך חדרי אמבטיה בפרט.

השוואה בין ארונות לפי מפרט טכני

בעלי בתים פרטיים שרוצים לשדרג את חדר האמבטיה שלהם יכולים לעשות זאת באמצעות ארונות יוקרתיים. מלבד השוואה בין ארונות על בסיס מראה ועיצוב, כדאי להתייחס למפרט הטכני המלא. באמצעות המפרט הטכני ניתן לדעת מה רמת העמידות של הארונות ומה צריך לעשות כדי לנקות אותם. אם מעוניינים בכך, אפשר גם להיכנס לעובי הקורה ולבחון את המפרט הטכני בפרמטרים של גוף הארון, החזית והמשטח.

המחירים הכי טובים בשוק – יחד עם איכות ללא פשרות

אצל לוי אמבט מחכה לך התחייבות למחירים הכי טובים בשוק. במקביל, אנו לא מתפשרים על האיכות ולכן רמת הגימור שלנו מצטיינת ויוצאת מגדר הרגיל. מבחינתך, המשמעות היא שדרוג של חדר האמבטיה עם פרזול, צירים ומסילות טריקה שקטה כמו שתמיד רצית. כעת רק נותר לך להשאיר פרטים באתר ולקבל מידע על ארונות אמבטיה מעוצבים ויוקרתיים.

דילוג לתוכן