• כיורים לארונות אמבטיה

כיורים מעוצבים

כיורים מעוצבים הפכו לאחד הדברים הפופולאריים והשכיחים בשנים האחרונות. מדובר על אחד המוצרים החשובים והבלתי נפרדים מחדר הרחצה בבית. לכן חשוב להשקיע בהם ואף להתאימם למקום שבו הם אמורים להיות. על כן חשוב לקחת מידות מדויקות ולוודא שהכיור אכן נכנס למקום בו אנו רוצים להציבו.

כיורים מעוצבים חלק בלתי נפרד מהבית

בשנים האחרונות חדר האמבטיה מקבל את מלוא תשומת הלב. הוספת כיור חדש ומעוצב או מוצרים נלווים כגון ברזים ועוד, מוסיפים רבות לעיצוב חלל האמבטיה. לכן אם אתם לפני עיצוב מחדש של חדר האמבטיה, חשוב שהכיור שאתם עומדים לקנות וכן מוצרים נוספים יהיו מותאמים לסגנון העיצוב שבחרתם על מנת להשוות לחדר האמבטיה מראה מודרני , קלאסי או כל מראה אחר שאתם מעוניינים בו.

חשיבות כיורים מעוצבים בבית

מאחר שכיורים מעוצבים הפכו לחלק בלתי נפרד מכל בית ועסק, ניתן לשנות איתם את מראה חדר האמבטיה בצורה משמעותית. בנוסף לכך ניתן ליהנות מכיורים מעוצבים שמשלימים את מראה חדר האמבטיה למראה קלאסי, כפרי או מודרני בהתאם לצרכים האישיים שלכם. תוכלו לבחור כיור מעוגל, מלבני, אליפסי ועוד. הכיור יתפוס את תשומת הלב של הבאים ואף ניתן בזכותו להוסיף צבע או פריטים נלווים אשר ישפיעו על עיצוב חדר האמבטיה ויוספו לו שיק מיוחד.

כיצד בוחרים כיור מעוצב מתאים?

על מנת לבחור כיור מעוצב לאמבטיה שלכם, עליכם לקחת את מידות הכיור שאתם עומדים להכניס לחדר האמבטיה, ואף לראות אם המקום עצמו של הכיור יכול להכיל את הכיור החדש שאתם רוצים להציב שם. ללא מידות נכונות לא תוכלו להציב את הכיור במקום בו הוא הוא מיועד. בנוסף לכך, בטרם רכישת הכיור חשוב לדעת איזה כיור מעוצב אתם רוצים ואיזה סגנון אתם רוצים בחלל האמבטיה שלכם, בהתאם לכך תוכלו לבחור את הכיור המתאים לכם ולצרכים שלכם. עוד דבר חשוב שיש לקחת בחשבון זה מחיר הכיור, חשוב להקציב לכיור תקציב מסוים ולא לחרוג ממנו.

כיורים מעוצבים – קונים מלוי אמבט

מחפשים כיורים מעוצבים לאמבטיה? בלוי אמבט תמצאו מגוון נרחב של כיורים מעוצבים בסגנונות ודגמים שונים אשר יכניסו שיק לאמבטיה שלכם. הכיורים המעוצבים של לוי אמבט, הם כיורים חזקים, יציבים, עמידים ואסתטיים. כיורים אלה ישדרגו באופן משמעותי את חלל האמבטיה שלכם ויגרמו לו להיאות הכי חדיש ומעוצב שיש.

לקבלת הצעת מחיר לכיורים מעוצבים, התקשרו עוד היום ללוי אמבט בטלפון 03-9710133, 050-5555430.