ארונות אמבטיה במלאי שלם וקח

ארונות אמבטיה מידות 60-55 ס”מ

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים בבית. בחדר זה מתקלחים, מתלבשים, שוטפים את פנים בבוקר ואף מצחצחים שיניים. ברוב חדרי האמבטיה משולבים גם שירותים שבם חדר לא פחות חשוב מחדר האמבטיה. לכן על מנת לקבל אווירה נעימה וביתית חשוב להשקיע בעיצוב חדר זה. ארונות אמבטיה נוחים, איכותיים ומעוצבים יוסיפו רבות לחלל האמבטיה ויצרו אווירה נעימה ונינוחה בעת השהות בחדר זה.

למפרט מלא לחצו על הארון המבוקש

 

ארון אמבטיה 55-60 ס"מ

ארון אמבטיה דגם אלון 1062

2,250.00

ארון אמבטיה 55-60 ס"מ

ארון אמבטיה דגם אלון 1060

2,250.00

ארון אמבטיה 55-60 ס"מ

ארון אמבטיה דגם אלון 1062

2,250.00
אזל במלאי

ארון אמבטיה 55-60 ס"מ

ארון אמבטיה דגם אלון 1060

2,250.00
אזל במלאי
אזל במלאי
המלאי אזל
1,550.00

ארונות אמבטיה עומדים זה כל מה שצריך בחדר האמבטיה

אם אתם רוצים לשנות את עיצוב חלל חדר האמבטיה כדאי שתחשבו על שילוב ארונות אמבטיה עומדים. באמצעות ארונות אמבטיה עומדים תוכלו לשנות את מראה האמבטיה שלכם.  באמצעות ארונות האמבטיה תוכלו להוסיף לחדר האמבטיה אווירה נינוחה ומפנקת וישתלבו נהדר עם אביזרים נלווים כגון: ברזים לאמבטיה, כיור לאמבטיה ועוד. בעת קניית ארון אמבטיה עומד, חשוב שיכיל מגירות אחסון מתאימות על מנת שניתן יהיה לאחסן את רוב המוצרים אשר השימוש בהם הוא על בסיס יום יומי. בנוסף לכך, חשוב לנצל נכון את השטח החלל הפנוי שעומד לרשותכם בחדר האמבטיה.

מעצבים את חדר האמבטיה עם ארונות אמבטיה עומדים

על מנת לקבל חדר אמבטיה חדיש ומעוצב, חשוב להכניס אליו ארונות עומדים מעוצבים אשר יתאימו לחלל האמבטיה וישלבו עם שאר החפצים מסביב. על הארונות להיות מתאימים לשטח בו הם אמורים להיות וכן להכיל מגירות אחסון רבות על מנת שניתן יהיה לאחסן בהם חפצים רבים שקשורים לחדר האמבטיה. כמו כן, חשוב להתאים את ארונות האמבטיה לצבע קיר האמבטיה, גודל החדר, המוצרים הנוספים וכמובן לטעמכם האישי ותקציבכם האישי. בלוי אמבט, תוכלו למצוא מגוון נרחב של ארונות אמבטיה במגוון סגנונות, צבעים ודגמים.

יתרונות ארונות אמבטיה עומדים

ארונות אמבטיה עומדים הם חזקים, יציבים ואיכותיים שכוללים לא מעט יתרונות על פני ארונות אחרים. נפח ארונות עומדים גדול יותר אשר ארונות אחרים ולכן ניתן לאחסן בהם חפצים רבים. השימוש בארונות עומדים הוא קל ונוח מאוד. בנוסף לכך, אין בעיה לנקות מתחתיהם או לטאטא את האזור. ואם אתם מודאגים מהמים אשר עשויים לגרום לחלודה תוכלו להזמין ארון רגלי אלומיניום או רגלי פלסטיק אשר אינן מחלידות.

ארונות אמבטיה עומדים קונים בלוי אמבט

עומדים לקנות ארונות אמבטיה עומדים? בלוי אמבט תוכלו למצוא ארונות עומדים בגדלים, דגמים וצבעים שונים בהתאם לצרכים האישיים שלכם. ארונות האמבטיה של לוי אמבט כוללים ארונות חזקים, עמידים ובעלי איכות גמר גבוהה. תוכלו אף להזמין ארונות אמבטיה בהתאמה אישית.

להצעת מחיר לארון אמבטיה עומד, התקשרו עוד היום ללוי אמבט בטלפון 03-9710133050-5555430.